אזהרה

"אף אחד לא מבטיח לך שתגיע ליחידה, אך אם תיישם את מה שנלמד אותך, ייחשפו בפניך כל הכלים הסודיים שיעלו דרמטית את הסיכויים שלך להתקבל ליחידה שאתה רוצה."

שים לב: מבצע לזמן מוגבל בלבד שלא יחזור יותר לעולם

תכנית ההכשרה הדיגיטלית הראשונה מסוגה בישראל

⭐⭐⭐⭐⭐

ככה תקבל את כל הכלים הסודיים ממגבשים ביחידות עילית, הכלים שיעזרו לך להגיע הכי רחוק שאפשר, יכינו אותך לגיבוש בצורה הטובה ביותר ויעזרו לך להצליח להתבלט מעל כולם, מבלי שתצטרך להסתמך רק על האימונים בכושר קרבי וגם אם אין לך "קומבינות מבפנים"

⭐⭐⭐⭐⭐

(עד לגמר המבצע)

₪ 497 בלבד! במקום ₪ 997 

ימים
שעות
דקות
שניות

 התוכנית שתגרום לך להתבלט מעל כולם בגיבוש ותגדיל את הסיכויים שלך משמעותית להתקבל לכל ליחידה שרק תבחר!

מה אני הולך לקבל בתוכנית של נעולים?

ראיון אישי
"ככה תגרמו להם לרצות דווקא אותך ולהשאיר אותם פעורי פה"

אחרי שהגענו לגיבוש והצלחנו לעבור כמעט את כולו, מגיע החלק שהרוב נופלים בו… אבל לא אתם. בחלק הזה תלמדו איך להגיע לראיון אישי הכי רגועים שאפשר, איך להשאיר רושם ראשוני חיובי חזק, איך לפנות למראיינים ולהציג את עצמכם בצורה מעניינת ומסקרנת, איך להשתמש בשפת גוף נכונה במהלך הראיון, מה הן השאלות הכי נפוצות ששואלים בראיון, אתם תלמדו תבנית עוצמתית שבעזרתה תוכלו לעבור את הראיון בהצלחה.

התנהלות מול צה״ל
״תלמדו איך להצליח לתקשר עם הצבא כמו שצריך ולהימנע מליפול בין הכסאות״

בוודאות בשירות שלכם תצטרכו לתקשר עם המערכת הצבאית, וזה חלק שבדרך כלל מייאש הרבה אנשים מאחר והצבא היא מערכת ענקית. לכן זה לא פשוט לתקשר איתה ולהתנהל מולה. אפשר לעמוד נוח, פה תלמדו אילו דרכי תקשורת זמינות לכם עם הצבא ועם מוקד השירות של ״מיטב״ מוקד ״מכל לב״ תלמדו איך לנסח את עצמכם בצורה הכי ברורה שאפשר ואיך לנסח מייל שיסתכלו עליו ברצינות, מבלי ליפול בין הכסאות.

הגיבוש
״כל הטכניקות הסודיות שיעזרו לכם לעבור את הגיבוש בהצטיינות״

הגיבוש הוא אחד השלבים הכי חשובים, אם לא החשוב ביותר במסלול עד לקבלה ליחידה. אתם תלמדו מה הוא הגיבוש, מה הוא קובע, למה לצפות בגיבוש, מה עוברים בכל שלב ואיך הוא בנוי, בנוסף תגלו מה המגבשים רוצים מכם באמת ותקבלו את הכלים שיעזרו לכם להתבלט מעל כל השאר.

מנטליות מנצחת
״תחשפו לשיטות שעזרו ללוחמים בסיירות לפתח מנטליות בלתי ניתנת לשבירה״

לא משנה מה חשבתם, אין דבר חזק וחשוב יותר מהמנטליות שלכם כדי להצליח בצבא ובכלל. בקורס אנחנו נעניק לכם סט כלים מנטליים של לוחמי עלית, שבאמצעות היישום שלהם תוכלו לקבל יתרון אדיר ולהתבלט מעל כולם בגיבוש ובמסלול. בנוסף תלמדו כיצד להתמודד עם כישלון ולקחת אותו למקום של חישול ולמדיה, איך לקבוע מטרות ולכבוש אותן ותגלו את 10 השיטות המוכחות לחיזוק המנטליות שלכם – שיטות שהגדולים ביותר משתמשים בהן.

היחידות
״מציאת היחידה המושלמת עבורכם ואיך להטיס את סיכויי הקבלה אליה לשמיים״

בקורס תלמדו את כל מה שתצטרכו לדעת על היחידות השונות ותקבלו את הכלים הכי טובים שיזערו לכם להגיע ליחידה שאתם שואפים אליה, החל מדובדבן, אגוז, מגלן ועוקץ, עד ליחידות המיוחדות כמו שייטת 13, שלדג חובלים, סיירת מטכ״ל ועוד… לכל יחידה יש פרק משל עצמה שמפרט עליה (כמובן רק את מה שאפשר ולא מסווג), ויותר מזה, הידע שתקבלו על כל יחידה מגיע מבן אדם שהוא יוצא אותה יחידה – ידע שווה זהב ממקור ראשון.

התמודדות עם כישלון
״תדעו איך לצחוק לכישלון בפנים ולהמיר אותו לדלק שיטיס אתכם למטה״

כישלון הוא רק ציון דרך במסלול להצלחה, כולנו נכשלים בשלב מסוים, רק מי שמצליח לקום וללמוד, הוא זה שינצח. אתם תלמדו איך להתמודד עם כישלונות בצורה מחזקת ומפתחת, איך לקחת את הכילשון למקום חיובי וממש להפוך אותו לכלי נשק אישי שלכם שתוכלו להשתמש בו כדי להגיע למטרה שלכם.

״אני נכשלתי שוב ושוב בחיים שלי וזוהי הסיבה שבגללה הצלחתי״

-מייקל ג׳ורדן-

תוכנית אימונים מקצועית
״תקבלו כבונוס תכנית אימונים אישית שלא תבייש כושר קרבי״

אנחנו יודעים מה החשיבות של הכושר הגופני והתזונה בכל תהליך הקבלה ליחידה, לכן הכנו עבורכם תכניות אימונים מקצועיות ותפריט תזונה שהורכבו ע״י מגבשים ויוצאים יחידות מובחרות, אשר יכינו אתכם בצורה הטובה ביותר ליום סיירות, לגיבוש וליחידות העלית במיוחדות שדורשות שגרת אימונים ברמה אחרת לגמרי. תוכניות האימונים משתנות בהתאם ליחידות השונות.

שאלון העדפות - מנילה
״תדעו מה אתם צריכים לסמן כדי לדייק כמה שאפשר ולקלוע ליחידה שאתם רוצים יותר מכל״

בחלק הזה אתם תלמדו מה החשיבות של המנילה ואיך ממלאים אותה בהתאם למטרות שלכם. תדעו מה הכי נכון למסן בשבילכם ומה כל דבר אומר במנילה. לשאלון העדפות יש חשיבות עצומה בכל הנוגע להמשך השירות הצבאי שלכם – אתם רוצים לדעת איך למלא אותה בצורה הכי נכונה על מנת להגביר משמעותית את הסיכויים שלכם להתקבל.

מנהיגות
״תגלו את תכונות האופי הייחודיות שיש למפקדי גדודים״

אתם תלמדו מי הוא המנהיג, מה התכונות הובלטות שלכל מנהיג יש וחייב להיות, מהי אינטליגנציה רגשית של מנהיג, איך להוביל ולהשפיע על הסובבים אתכם ואיך תוכלו להגיע להישגים גבוהים יותר בזכות היכולת הזו.

״אינני מודאג מצבא אריות שמונהג ע״י כבשה, אני כן מפחד מצבא כבישם שמונהג ע״י אריה״

יום סיירות
״נראה לכם איך לגרום לכל יחידה לרצות שתגיעו דווקא אליה״

היום שבו תגלו אם אתם תגיעו ליחידות המובחרות או לא. כאן תלמדו מה זה יום סיירות, מה החשיבות שלו, איך הוא בנוי, מה עוברים ביום סיירות, איך להתכונן אליו בצורה הכי טובה ולעבור אותו ואת מבחן הבר אור בהצטיינות. אם אתם בהקצאת חריגים אתם תדעו איך אפשר לצאת ממנה עדיין ולהצליח להתקבל, בנוסף תקבלו תוכנית אימונים מותאמת שתכין ותחזק אתכם לקראת היום הזה.

הגיוס - ומה שמסביב
״תלמדו איך לעבור את תהליך הגיוס בקלות מבלי להיות בלחץ ודאגות״

אתם תדעו בדיוק מה אתם הולכים לעבור היום הגיוס, תדעו מה התחנות שתעברו שם. על מה הולכים לבדוק אתכם, איך להגיע לשם הכי מחוכנים שאפשר, מה זה שרשרת חיול ואיך לחסוך בלאגן וכאבי ראש מיותרים.

רק כי אנחנו כל כך בטוחים שהתכנית תביא לך כלים מנצחים שלא תקבל בשום מקום אחר, הצוות ואני חתומים על תעודת אחריות כספית שמבטיחה לכם את הכסף בחזרה במידה ולא קיבלתם כלים:

המבצע כולל את תעודת אחריות החזר הכספי המלא
מה ההשקעה שלך בתכנית נעולים:

₪ 497 בלבד! במקום ₪ 997 

תקף ל24 שעות מרגל שליחת ההודעה

(מרבית מהסכום נתרם לנפגעי פוסט טראומה)

תעודת אחריות לקורס נעולים
הירשם עכשיו לתכנית ההכשרה - "נעולים" וקבל גישה מיידית לכל החיים, לכלים שיקדמו אותך ויעזרו לך להגיע ליחידה:

למי מתאימה התכנית?

"רגע, למה שאשקיע בתכנית של נעולים כשאני יכול להיות בכושר קרבי ולשלם רק חצי מחיר כל חודש?"

בטח כבר הבנת שתכנית נעולים יכולה לגרום לך להצליח להתקבל ליחידה שאתה כל כך רוצה לשרת בה, בלי קשר לשלב שאתה נמצא בו כרגע בתהליך הגיוס.

נקודה שחשוב לדעת – התוכנית לא מהווה תחליף לכושר קרבי, ששם מכינים אותך לצבא בעיקר מבחינה פיזית, וזה חשוב, אך זה ממש לא מה שקובע.

מי שנמצא בתכנית כלשהי של כושר קרבי בטח יודע שהאימונים מתקיימים בין פעמיים לשלוש בשבוע, בעלות חודשית של 200 – 250 ש"ח – שוב, רק אימונים פיזיים.

בממוצע, מי שנרשם לכושר קרבי ממשיך עם האימונים לחצי שנה לפחות, ככה שזה כבר יוצא 1,200 – 1,500 ש"ח, וזה עוד בלי אימונים פרטיים שהרבה לוקחים בעלות של 200 ש"ח לאימון בשבוע.

שלא לדבר על סדנאות ומפגשי הכנה לצבא כאלה ואחרים, שרק הם עולים אלפי שקלים ודורשים ממך להוציא הרבה זמן, אנרגיה ונסיעות מתישות ממקום למקום..

התכנית של נעולים מספקת לך את כל הידע, הכלים, היכולות והמיומנויות שאתה צריך, מבחינה מנטלית, פיזית, אישית, התפתחותית, תקשורתית, גישה נכונה – והכל מהנייד שלך!

כל ההכשרות שתקבל נוצרו באמצעות הידע, הניסיון והטעויות של הלוחמים ששירתו ביחידות המובחרות של צה"ל, מה שאומר שכל התוכן והכלים שתגלה, שימשו גם את הלוחמים ועזרו להם להגיע ליחידה שלהם.

אז כמה חשוב לך העתיד הצבאי שלך? כמה חשוב לך להשפיע ולהגיע הכי רחוק שאפשר? אם התשובה היא "שווה לי הכל" – אז קח צעד וקבל מאיתנו את כל הידע והכלים שיש לנו להציע לך:

שאלות נפוצות

סביר באמת להניח שלהרבה לא יהיה כרטיס אשראי משל עצמם מאחר והרוב מתחת לגיל 18. לכן הדבר הנכון לעשות הוא לדבר עם ההורים/אחים גדולים/מישהו קרוב, שיוכל לשלם עבורך בעזרת האשראי שלו ותחזיר לו. תסביר להם מה זו תוכנית נעולים ולמה אתה צריך אותה ואתה תראה שהם ישמחו לעזור לך. קיימות עוד אופציות לשלם, למשל באמצעות העברה בנקאית או תשלום בביט.
*יש לשלוח אסמכתא/צילום מסך אם מבצעים העברה בנקאית לצורך אימות התשלום

  • מוטב: ספיזי בע״מ
  • מס׳ חשבון: 653535
  • סניף: 620
  • מס׳ בנק: 12 (פועלים)

ברוך הבא! ברגע שנרשמת תקבל מייל לכתובת שאיתה נרשמת בטופס שלמעלה, שבמייל הזה יש את פרטי ההתחברות לתכנית ההכשרה. מרגע ההרשמה ועד שנשלח מייל יכולים לעבור 15-20 דקות. קצת סבלנות ותוכל להתחיל את המסלול שלך לעבר היחידה!

התכנית הדיגיטלית של נעולים מביאה לך את כל הכלים המסווגים והמיומנויות שאתה חייב שיהיה לך כדי להכפיל פי כמה את הסיכויים שלך להתקבל ליחידה שאתה רוצה ומכינה אותך בצורה הכי טובה שאפשר לשירות קרבי משמעותי ביחידות הכי מובחרות בצה"ל. כושר קרבי ומוסדות דומים מאמנים את הנוער מבחינה פיזית, ומתמקדים בעיקר בזה, ככה שפחות שמים דגש על שאר התחומים שמשפיעים על עתיד הבן אדם ועל אופי השירות שלו. אם אתה מבין שאתה צריך את הידע, הביטחון והכלים שיעזרו לך להתקבל ליחידה, התכנית של נעולים היא בדיוק בשבילך.

רק תסתכל על מה שקורה בעולם סביבנו בתקופה הזו.. כמעט כל המוסדות, הקורסים ומערכות החינוך הפרונטליות לא פעילות. אנחנו נכנסים לתקופה אחרת עכשיו וחייבים להסתגל אליה, ורק מי שמצליח לעשות את השינוי הזה ולהסתגל – יצליח לשגשג. שזה אחד הדברים שתלמד בתכנית, איך להתסגל ולהצליח לא משנה איפה תהיה בצבא. אולי רמת היחס האישי בתכנית דיגיטלית היא לא כמו תכנית פיזית, אך יש לך הרבה יותר זמן ללמוד את הכלים שאתה צריך על מנת להגביר את הסיכויים להתקבל ליחידה, בזמן שלך, מכל מקום ובקצב שלך.

תכנית ההכשרה לא מבטיחה לאף אחד שמבצע אותה שיגיע ב100% ליחידה שהוא רוצה. אין דבר כזה, לא קיים 100%. יותר מזה, אם היינו אומרים לך שברגע שתירשם תיכנס בוודאות ליחידה, היית מבין שזה משהו לא לגיטימי, לא אמין. מה שכן, כאן תקבל כלים שבחיים לא היית מקבל בשום מקום אחר, היית מגלה אותם רק במהלך השירות הצבאי, וזה במידה והיית מצליח להגיע ליחידה. אנחנו מבטיחים שעם יישום והתמדה של התכנים בתכנית, הסיכויים שלך לתפוס את המקום שלך ביחידה יכפילו את עצמם ובענק. כך או כך, אנחנו מרגישים מספיק בטוחים בערך שאנחנו מספקים כדי להבטיח החזר כספי מלא למי שביצע את כל התכנים בתכנית ועדיין לא מרגיש מסופק ולא קיבל מספיק ערך ויש לנו תעודת אחריות שמגבה את זה.

תודה ששאלת. אתה לא יכול להיות בטוח שזה יעזור לך. אנחנו מספקים לך ידע ששווה זהב שנלקח מתוך ניסיון של יוצאי יחידות מובחרות, אתה מקבל ידע שנלקח ע"י מאמץ ויזע מהלוחמים המובחרים של צה"ל. אם יש לך מישהו שאתה מכיר מבפנים, או שאתה מרגיש מספיק בטוח ביכולות שלך עכשיו וחושב שזה בסדר מבחינתך לומר "מה שיהיה יהיה" וזהו, הכל טוב, אל תירשם. זה גם לא מה שאנחנו מחפשים. אנחנו רוצים את הנעולים. נעול זה מי שיודע שהוא יעשה הכל כדי להגיע למטרה שלו והוא מוכן להשקיע בעצמו ובעתיד שלו. רק ככה התוכן שבתכנית יעזור לו, כל מי שאומר לך אחרת מחרטט אותך.

הכלים שבתכנית יספקו לך מקסימום ידע וכלים שיעזרו לך לסלול לעצמך את הדרך עד ליחידה. התשובה היא שאין חשיבות לשלב שבו אתה נמצא כרגע, בין אם אתה לפני הצו הראשון, הכנה ליום סיירות, מתכונן לגיבוש הגדול או שכבר קיבלת שיבוץ שאתה מעוניין לשנות, כל מה שתלמד בתכנית יעזור לך להגיע למטרה הסופית שלך – להתקבל ליחידה שאתה חולם עליה.

התכנית עצמה היא מתמשכת ומתעדכנת בעוד ועוד תכנים כל הזמן! יכול להיות שאתה תיכנס לתכנית לפני שעשית בכלל צו ראשון, יכול להיות שתיכנס כדי להצליח ביום סיירות או להצטיין בגיבוש כדי להגיע ליחידה, או פשוט כדי לדעת איך לנהל את עצמך בצורה טובה יותר ולהשתפר בתור בן אדם. התכנית בנויה משיעורים מוקלטים שזמינים עבורך לכל החיים מרגע ההרשמה וכמובן שמי שרוכש את התכנית מקבל גישה מלאה לכל התכנים שיש בפנים.

שאלה מצוינת. מה שמקבלים בחינם, נותנים לו ערך של חינם. במידה וניתן את התכנית ללא תשלום, לא תייחס אליה מספיק חשיבות ולא תתמיד ותקבל את הערך שבשבילו נרשמת מלכתחילה. אך אם שילמת, אתה תשקיע הרבה יותר ביישום של התכנית ותכוון להצליח. חוץ מזה שאתה הולך לקבל כלים מנצחים לגיבוש, לשירות ולחיים, שאי אפשר לתמחר אותם, ושוב תזכור, במידה והתכנית באמת לא בשבילך יש לך תעודת אחריות כספית שמגנה עליך!

הצוות של נעולים זמין לשאלות במייל התמיכה שלנו – teamneulim@gmail.com. כמובן שתוכן התכנית הוא פרקטי וברור כשמש ותקבל תשובות על השאלות שלך כבר בפנים:)

זומנת לחקירת מצ״ח?
הותאם לך פרופיל לא נכון?
הוגש נגדך כתב אישום בבית הדין הצבאי?

צריכים ייעוץ משפטי? מלאו את הפרטים עם הסבר קצר במה מדובר ונשמח לתת לכם מענה.