גיבוש אגוז ( יחטיות גולני ) המדריך המלא

גיבוש יחטיות גולני או בשמו השני גיבוש אגוז הוא במיון עליו אכתוב והפעם לא כנער המבקש להגיע אליו אלא כאדם שנבחר לעמוד בו כחלק מסגל הגיבוש אותו תפגשו בהתייצבותכם בו. 

אך לפני שאעשה זו, תרשו לי לחשוף בפניכם את כל דרכי ההגעה ליחידה מאלו המוכרים לכולנו ועד אלו שרק בודדים זכו להכיר ולצעוד בהם. 

גיבוש אחוד – כפי שהספקתם להכיר אגוז הפכה לחלק מחטיבת הקומנדו המפוארת לה שני סבבי מיון אותם איחדו יחד עם ארבעת סיירות העילית , מטכל, שייטת 13, שלדג, יחידת 669, שחלו ביום סיירות וימשיכו לאחד מהגיבושים האחודים בהם ישתתפו נציגי היחידה כחלק ממניין סגל המגבשים. 

חשוב לציין כי בגיבושים האחודים הללו, גיבוש מטכל או גיבוש שייטת האחוד, לחטיבת הקומנדו זכות בחירה ראשונה וזו באמצעות הגרלת דראפט בה ילחמו היחידות המרכיבות אותה על מועמדיה. 

גיבוש יחטיות – הדרך הקלאסית והיום בעלת הסיכויים המינורים להעפיל ליחידה משום שאת מרב הקצאות ליחידת אגוז יקבלו הגיבושים האחודים בעוד ליחטיות גולני יינתנו עד כחמש עשרה הקצאות וזהו מועד "נדיב".

באיזו דרך כדאי להגיע ליחידת אגוז?

את השיקולים הבאים אכתוב כמאמן כושר קרבי בחברת אדרנלין ומי שמעל עשור מגייס בצורה ממוקדת מלש״בים מכל רחבי הארץ למערך היחידות המיוחדות של צה״ל וגופי הביטחון שאחריו. 

לאחר מספר שנים של ניתוח מעמיק מצאתי כי גיבוש יחטיות גולני עדיף על פני נגיבושין האחודים וזה בתנאי שתגיעו ולכם מכלול יכולות פיזיות חסרות תקדים המתבטאות בעיקרן בשתי נקודות משמעותיות וחופפות כאשר הראשונה תאמוד על היכולות הפיזיות שלכם בעוד השניה תעמיד את החוסן המנטלי שלכם למבחן ואלו לפי תבנית תרגילים ייעודים אשר הגיעו לנתח את מעטפת הלוחם שבכם מעך רגל ועד ראש במגוון תרגילים של סדרי נגעה מבינהם ספרינטים, וזחילות, תרגילים משולבים אלונקה סוציומטרית ועד לנקודות קיצון מנטליות אליהם יביאו אתכם סגל הגיבוש באמצעות אקטים מכוונים לכך או התנהלות קרירה כללית ואף מזלזלת במספר מובנים ואלו כמובן בצורה מבוקרת בלי לחצות גבולות אישיים.

הסיבה שבחרתי להמליץ דווקא על ערוץ הקבלה לו ההקצאות הנמוכות כפי שציינתי לעיל היא שהצטיינות בו תוביל אתכם בצורה חד משמעית ליחידת אגוז בעוד שדרך הגיבושים האחודים אתם תוכלו למצוא את עצמכם ביחידה אחרת על אף שביקשתם להתקבל דווקא אליה וזו בעקבות הגרלת הדראפט והעובדה כי ליחידה זכאות בחירה חלשה מאחרות.

איך מתכוננים לגיבוש סיירת גולני ?

בין אם בחרתם להגיע דרך גיבוש גולני ובן אם בחרתם להתייצב בגיבושים האחודים, עליכם להבין כי לא תגיעו אליהם ללא הכנה מוקדמת וכאן אדרנלין כושר קרבי נכנסת לסיפור. 

מדובר בגוף כושר קרבי מבודל אשר נוסד על מנת לתת מענה לא קיים והוא הכשרה ייעודית ומלאה למיוני יחידות החוד הצהליות תוך שימת דגש על מקצועיות וספציפיות שהובילו אותו לאחוזי המעבר הגבוהים והבלעדיים לגיוס לסיירות עילית והיחידות התנדבותיות עד לכדי שחלקן אף מבצעות איתור קדם מיון למועמדינו ובמטרה לשבח את רמת היחידה הכללית ואיכות לוחמיה בפרט. 

כחלק מהכנה זו אתם תעברו תוכניות פעולה ברמה השוטפת, ימי דמה וסימולציה מדוייקים, סאגות הכשרה ייעודיות וסדנאות יוקרתיות וכל אלו תחת מתכונת קורס מנפה וחוצה גבולות המוגדר "כאקזיט" לאור אחוזי המעבר אותם השיג ובהם נשאר יציב. 

לפיכך, אם אתם מבקשים את מערך הכושר הקרבי היחיד שמסוגל להתחייב לשירות ביחידות העילית הצהליות. 

אם אתם דורשים קורס הכשרה אותו הרכיבו אנשי המקצוע המומחים בתחומם תוך שיתוף פעולה יוצא דופן מול מערך היחידות המיוחדות במטרה לאתר דווקא אתכם לכוחותיהם, מקומכם איתנו, אדרנלין כושר קרבי  – קורס הכשרה בלעדי להכנה ליחידות העילית

אהבתם? שתפו עם חברים
אני מעוניין בקורס הכנה לגיבוש
השאירו פרטים ונציג יחזור אלכם בהקדם

לחצו כאן להצטרפות לקבוצה הרישמית

כושר קרבי | הכנה לצבא | ציוד מבצעי | מלש״בים

״בוא לקחת חלק מקהילת הנמרים – ציוד, אביזרים, טיפים של לוחמים ומפקדים אמיתיים ועוד ועוד ועוד! למה אתה מחכה? זוז

זומנת לחקירת מצ״ח?
הותאם לך פרופיל לא נכון?
הוגש נגדך כתב אישום בבית הדין הצבאי?

צריכים ייעוץ משפטי? מלאו את הפרטים עם הסבר קצר במה מדובר ונשמח לתת לכם מענה.