היתרונות של שימוש במכשיר אידוי

בכתבה אנחנו מדברים גם על עישון סמים מסוג קנאביס, שימו לב שבשום פנים ואופן אסור לעשן סמים בצבא, יכול להיפתח נגדכם תיק פלילי ואתם עלולים גם לשבת בכלא, זוהי כתבת תוכן בלבד!

עישון עשבים היא תופעה תרבותית כבר שנים רבות החל מהיתרונות של סיגריות המתפרסמות כ"מגניבות" עם פרסומות של רופאים מעשנים. כעת יש לנו תופעה תרבותית עם קנאביס בשעות הפנאי והיא הופכת למציאות ברחבי ארצות הברית והעולם, מה שנותן הופעה חדשה של תרבות סטונר בריאה.

עיקרו של שינוי תרבותי זה הוא עלייתו של עט אידוי. ישנם טונות של מכשירי אידוי בשוק במחירים משתנים ובגדלים שונים עם מקורות כוח שונים.

המכשירים הזולים יותר הם מסוג בעירה שעדיין תגרום לכמה תופעות לוואי מזיקות כמו עישון. עבור אידוי בריא באמת, השקיעו מעט כסף עבור וופורייזר אמיתי שאינו מחיל חום ישיר על הפרחים היבשים. הבעיה עם בעירה היא שהיא מפיקה תוצרי לוואי רעילים במקום הקנבינואידים המועילים כמו שמאדה אמיתי צריך לעשות.

רצוי לאדות קנאביס בטמפרטורה של 356 מעלות צלזיוס, שהיא הנקודה המתוקה שבה כל הקנבינואידים והטרפנים נאפים בצורה מושלמת. לאחר הגעה ל-392°F הקנבינואידים מתחילים להישרף וב-420°F, הם מתחילים לשרוף את ה-THC.

מצית בוטאן יכול לשרוף עד 2012 מעלות צלזיוס שעלול לגרום לסרטן ריאות ולהמון הפרעות נשימה. עד 88% מהעשן שנשרף הוא לא קנבינואידים ובמקום זאת מורכב מ-111 רכיבים שונים כולל פחמן חד חמצני, טולואן ונפטלין. לחלופין, אדים הנפלטים מאיידוי קנאביס הם עד 95% קנבינואידים ורק 5% מטרפנים צמחיים טבעיים אחרים. אז זה המדע, אבל מה הם היתרונות הבסיסיים מהמעבר מעישון מסורתי לאידוי?

שימוש בוואפ צמחי לעומת עישון

עישון עשבי תיבול הוא תרגול שבוצע עד כמה שההיסטוריה המתועדת יכולה לספר. יש לה היסטוריה עשירה המשתרעת על פני תרבויות מרובות ומגוונות. תהליך עישון עשבים יבשים כרוך בחימום עשב היבש שלך לחום של 1000 מעלות פרנהייט, שניתן להשיג בקלות עם כל גפרור ביתי או מצית. הטמפרטורה הגבוהה גורמת לבעירה של העשב היבש שבו לאחר מכן נשאף העשן שנוצר.

וויפ לעומת זאת, אינה טכנולוגיה חדשה יחסית שכן היא בוצעה שנים רבות אחורה. אדים נוצרים באמצעות חום עקיף, הנקרא הולכה. מכשירי אידוי מאפשרים לך לחמם את העשב היבש לטמפרטורה מסוימת, מספיק כדי לחמם את החומר הפעיל לאדים. התוצאה של זה הוא חומר יבש שאינו נשרף לאפר.

בעוד שעישון קונבנציונלי של קנאביס הוא הרבה יותר זול ונגיש מאשר אידוי עם שימוש במכשירי אידוי אלקטרוניים ניידים, לאידוי החומר שלך יש הרבה יותר יתרונות על פני בעירה פשוטה. אתה לא שואף שום עשן שזו סיבה ענקית לעבור. אתה גם לא מריח כל כך.

הסר רעלים מזיקים

עישון הוא בעיקרו אותו דבר בסך הכל, כלומר לשימוש בחומרים שונים עדיין יהיו השפעות שליליות. עם זאת, כאשר אותו עשב יבש הוא מאדה, רמות הפחמן החד חמצני מופחתות באופן דרסטי אם לא נמחקות לחלוטין. זה שימש אינדיקטור טוב לכך שהרבה רעלים אחרים שמשתחררים כתוצאה מבעירה יבשה של עשבים נעדרו גם כן.

לא מריח כל כך

יתרון גדול נוסף במעבר לאידוי העשב היבש שלך במקום לעשן הוא שהאיידוי מייצר הרבה פחות ריח בהשוואה לעישון. זה יכול להיות מאוד מועיל עבור אלה שחולקים את חללי המגורים שלהם עם אנשים אחרים. הריח האופייני של עישון יחלחל לכל ביתכם.

הריח המופחת שנוצר על ידי אידוי מועיל גם כדי למנוע מהריח המוכר להידבק לבגדים שלך, לחפצים האחרים שלך, ובעיקר, בבית שלך. זה יכול להיות בעל ערך כשאתה מהטיפוס שיש לו אורחים באופן שגרתי (או בני בית שיש להם אורחים), מכיוון שהרבה יותר קל לשמור על תחביב הבילוי שלך דיסקרטי ככל האפשר.

טוב יותר עבור הריאות והגרון

בשל החום המרבי הנמוך יותר הכרוך באידוי, האדים המופקים קרירים בהרבה מהעשן המופק מבעירה קונבנציונלית. זה הופך את הגרון שלך להרבה יותר קל עבור כל פגישת אידוי, מכיוון שאתה לא שואף עשן חם דרך הגרון. זה מספק חווית אידוי מהנה ונוחה יותר.

סכנה בריאותית פוטנציאלית נוספת שנמנעת על ידי אידוי העשב היבש שלך הם הרעלים המרובים המשתחררים בעת בעירה. בדיוק כמו עישון סיגריות, בעירה של עשב יבש אכן התוצאה היא זפת פוטנציאלית שעושה את דרכה אל הריאות שלך. אידוי העשב היבש שלך שולל לחלוטין את האפקט הזה מה שהופך אותו לבטוח ובריא יותר בפער גדול. כדי למנוע זאת עם אדים, ודא שאתה מקבל יחידת אידוי הסעה.

שיטות חימום הסעה והולכה חשובות מאוד להבנה. הסעה היא אידוי אמיתי כאשר עשבי התיבול שלך אינם נוגעים ישירות בסליל החימום. במקום זאת, החום מהתא מאדה את עשבי התיבול שלך. הולכה היא המקום שבו צמחי המרפא שלך נוגעים ישירות בסליל, ולכן שורפים אותו לפח. כדי לתת דוגמה, הולכה היא נגיעה במחבת הלוהטת על הכיריים ונשרפת, הסעה היא נשרפת מהאדים המגיעים מהמחבת שלך. אם יש לך גירוי בגרון או בריאות, היזהרו מזה.

קל יותר למנות את עשבי התיבול שלך

הודות ליכולת של מכשירי אידוי אלקטרוניים לחמם במדויק את העשב היבש שלך בטווח טמפרטורות ספציפי. זה מקל על מי שמשתמש בעשב יבש יותר בגלל השפעותיו הרפואיות. הטמפרטורות הגבוהות הכרוכות בבעירה או שריפת עשב יבש אומר בדרך כלל שהחומר הפעיל משתחרר מיידית בפרץ אחד, ויוצר מכה חזקה יותר ממה שחלקם מחפשים. עם זאת, הטמפרטורה הגבוהה יכולה גם להרוס חלק מהחומר הפעיל.

החום הנמוך יחסית של האידוי נותן לך יותר שליטה על כמה מהרכיבים בתוך עשבי התיבול שלך משחררים. זה עוזר לאפשר לך לחוות יתרונות כמו שיכוך כאבים והרפיה, בלי יותר מדי. יש הטוענים שהם עברו מעישון לאידוי כי הם יכולים להתמודד עם זה טוב יותר.

דִיסקרֶטִי

לא רק אידוי הרבה יותר דיסקרטי כשזה מגיע לריח, זה הרבה יותר חמקני גם מבחינת המראה. הודות לפופולריות של סיגריות אלקטרוניות המיועדות לאידוי נוזלי ניקוטין אלקטרוניים, זה לא נדיר לראות מכשירי אידוי אישיים בשימוש ציבורי. למרות שלעתים קרובות יש בלבול מסוים בין מכשירי אידוי שתוכננו סביב עשב לבין אלו לנוזלים אלקטרוניים לציבור הלא מודע, באופן כללי, מכשירי אידוי ניידים מקובלים בדרך כלל על ידי העין הציבורית.

מה שזה אומר עבורך הוא שעל ידי אידוי, אתה לא מוגבל לסגור סיגריות שמושכות תשומת לב. יש לך גם הרבה פחות סיכוי למשוך את המבטים המסייגים של השכנים שלך או של בני הבית שאולי גם לא יסכימו עם הרגלי הבילוי שלך.

חסוך כסף בטווח הארוך

אמנם רכישת מכשיר אידוי עשבים יבשים הראשון שלך עשויה להתגלות כהשקעה יקרה, אבל זה שווה את זה בטווח הארוך. עם זאת, הם לא צריכים להיות. ואפי צמחים מתחילים מ-$20. יש מעט מאוד פסולת מעורבת בעת שימוש בוופורייזר. זה נכון במיוחד אם יש לו תנור הסעה סגור בהשוואה לעישון עשבי התיבול שלך. כל האדים היקרים האלה נשאפים ישירות במקום להתפזר לאוויר בין נשיפות.

מייצר טעם טוב יותר

אחד היתרונות הגדולים ביותר של אידוי הוא הטעם המשופר הרבה שתפיק ממנו. בעת עישון, אין זה מפתיע שהתוצאה הסופית מבחינת הטעם היא לרוב הטעם השרוף האופייני עם רמזים קטנים לטעם המוכר מעט של עשב יבש.

מכיוון שהאדים לא שורפים את העשב כלל, זה אומר שכל האדים שתשאפו מלאים רק בטעם הטהור של הזן שבחרת. בדרך זו לא תטעמו או תשאפו את העשן הטעים המגעיל הזה. אם אתה חושב שאתה אוהב את הטעם של עישון העשב שלך, פשוט המתן עד שתנסה לאדות אותו.

אהבתם? שתפו עם חברים
אני מעוניין בקורס הכנה לגיבוש
השאירו פרטים ונציג יחזור אלכם בהקדם

לחצו כאן להצטרפות לקבוצה הרישמית

כושר קרבי | הכנה לצבא | ציוד מבצעי | מלש״בים

״בוא לקחת חלק מקהילת הנמרים – ציוד, אביזרים, טיפים של לוחמים ומפקדים אמיתיים ועוד ועוד ועוד! למה אתה מחכה? זוז

זומנת לחקירת מצ״ח?
הותאם לך פרופיל לא נכון?
הוגש נגדך כתב אישום בבית הדין הצבאי?

צריכים ייעוץ משפטי? מלאו את הפרטים עם הסבר קצר במה מדובר ונשמח לתת לכם מענה.