עומדים לפני שחרור? זה מה שתוכלו לעשות עם הפיקדון

ממש בקרוב אתם משתחררים מהצבא? מהרגע שבו אתם משתחררים מהצבא יהיה עליכם לשחק במגרש של הגדולים. מה שאומר שתמצאו את עצמכם צריכים לקבל החלטות הרות גורל. כל החלטה שתעשו צריכה להיות כזאת שתקדם אתכם עוד צעד אל עבר הגשמת החלומות שלכם. מה אנו מציעים לכם לעשות? בתור חיילים משוחררים יהיה עליכם להחליט מה לעשות עם כספי הפיקדון. מוטב כי תתכננו מראש מה לעשות עם הכספים האלה כדי שתוכלו לנצל אותם בצורה אפקטיבית. כמובן שההחלטה שתעשו יכולה להיות שונה מההחלטות של אחרים. הרי מה שחשוב לכם זה לא בהכרח מה שיהיה חשוב לאחרים שמשתחררים מהשירות הצבאי.

רכישת דירה

הצלחתם לחסוך סכום גדול של כסף במהלך השירות הצבאי? לא מן הנמנע כי ביחד עם סכום הפיקדון יהיה לכם את ההון העצמי הנדרש לרכישת דירה. יש כאלה שמשתמשים בפיקדון כדי לרכוש דירה, דבר שלא מאוד נפוץ בגיל כל כך צעיר. אך מה שבטוח זה שלמי שיש את האפשרות לעשות זאת חייב לקחת אותה בשתי ידיים. רכישת דירה היא חלומם של אנשים רבים שעובדים קשה על מנת להשיג אותו. אם אתם מגיעים למצב שבו חסר לכם כמה עשרות אלפי שקל, תנסו להשתמש בכספי הפיקדון. תהיה לכם אפשרות לבחון גם השקעות נדל"ן בפורטוגל או בכל מדינה אחרת בעולם.

הקמת עסק

יש לכם רעיון לעסק שיכול להניב לכם תשואה גבוהה עם השחרור הצבאי? אחד מהדברים הכי טובים שתוכלו לעשות עם הפיקדון זה פשוט להשקיע אותו בהקמת העסק עצמו. הרי כדי להקים עסק מאפס יהיה עליכם להגיע עם הון עצמי שיאפשר לכם לעבוד. ברגע שאתם לוקחים את כספי הפיקדון תהיה לכם אפשרות להקים עסק בקלות רבה. כמובן שלעיתים תצטרכו להוסיף עוד כסף שחסכתם לאורך השנים. אך עדיין מדובר על השקעה מינימלית בזכות התרומה הגדולה של כספי הפיקדון. היתרון בהקמת עסק הוא שבאמצעותו תוכלו להתחיל להרוויח סכום גבוה בכל חודש מחדש. מה שלא בהכרח תוכלו לעשות במקרה שבו תתחילו לעבוד בתור שכירים.

לימודים אקדמיים

מעוניינים ללמוד תחום מסוים שמעניין אתכם? עוד דרך מעולה להשקיע בחוכמה את כספי הפיקדון היא בהקשר של לימודים. תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו אתם מממנים את השנים הראשונות של הלימודים מכספי הפיקדון. נדגיש כי אינכם מחויבים ללמוד תואר אקדמי, תוכלו להשתמש בכסף גם במקרה של קורסים שונים. מה תוכלו להרוויח אם תבחרו באפשרות הזאת? לימודים אקדמיים או לימודי קורס מסוים יפתחו בפניכם דלתות רבות שלא היו פתוחות בפניכם עד כה. אחרי שתסיימו את הלימודים תהיה לכם אפשרות להתחיל קריירה מתגמלת וטובה. כזאת שתאפשר לכם להגיע לחיים האמיתיים במצב שבו תדעו בדיוק מה תוכלו לעשות.

לימודי נהיגה

אין לכם רישיון נהיגה? כדי שתוכלו להסתדר אחרי הצבא תרצו לדעת כי יש לכם רכב צמוד. אך מבלי שתלמדו נהיגה לא תהיה לכם את היכולת לקבל רישיון, דבר שחיוני מאוד לכל מיני עניינים. לכן את כספי הפיקדון תוכלו לנצל על מנת לממן את שיעורי הנהיגה, לרוב גם יישאר לכם עוד כמה אלפי שקלים לעוד כל מיני הוצאות נוספות. אין סיבה שלא תלמדו נהיגה רק בגלל שאין לכם את הסכום הנדרש כדי לעשות זאת. כספי הפיקדון יכולים להיות מושקעים בצורה הזאת, ועל הדרך תוכלו לקבל פלוסים רבים. רק מי שיש לו רישיון נהיגה מבין עד כמה הוא עושה את החיים לקלים ופשוטים.

אהבתם? שתפו עם חברים
אני מעוניין בקורס הכנה לגיבוש
השאירו פרטים ונציג יחזור אלכם בהקדם

לחצו כאן להצטרפות לקבוצה הרישמית

כושר קרבי | הכנה לצבא | ציוד מבצעי | מלש״בים

״בוא לקחת חלק מקהילת הנמרים – ציוד, אביזרים, טיפים של לוחמים ומפקדים אמיתיים ועוד ועוד ועוד! למה אתה מחכה? זוז

זומנת לחקירת מצ״ח?
הותאם לך פרופיל לא נכון?
הוגש נגדך כתב אישום בבית הדין הצבאי?

צריכים ייעוץ משפטי? מלאו את הפרטים עם הסבר קצר במה מדובר ונשמח לתת לכם מענה.