כושר קרבי ביום סיירות שמוביל לגיבוש מטכ״ל

יום סיירות מתקדם בצעדי ענק ואת הפוסט שלפניכם כתבנו למען אלו שמכוונים להעפיל ליחידה אותה הגדיר צהל כחוד החנית של צה"ל וזו אליה מתקבלים מאה מומעדים בגיוס חד שנתי בחודש נומבר מהם יסיימו עשרים וארבע לוחמים בלבד, אך לפני שנקפוץ לסוף נחזור לנקודת ההתחלה.

חשוב מאוד לפני שמגיעים ליום הסיירות זה להגיע עם כושר קרבי וכושר גופני ברמה הגבוהה ביותר, לכן הכנו לנו הסבר קצר בדיוק מה נדרש מכם כדי להצליח לעבור את היום בהצלחה ולהגיע לסיירת מטכ״ל.

סיירת מטכל ערוצי קבלה

על מנת להעפיל לסיירת מטכל יעמדו לפניכם שני מיונים כאשר הראשון מוכר לכולנו בעוד את השני תבצעו דרך המיונים לקורס טייס אותם נחשוף במאמר המלא ליחידה אותו צרפינו לסטורי.

יום סיירות – יום אחד כשמו כן הוא בו תבצעו ארבע תרגילי קצה שכל תכליתם היא לנתח את רף היכולות הפיזיות והמנטליות שלכם ואלו ע"י יציבות מקומכם ביחס לצוות למולו תתמודדו.

גיבוש מטכל – תוכן המונה חמישה ימים מלאים בהם תתגבשו בפועל ארבעה ימים שלמים כאשר בחמישי תקפלו את מתחם הגיבוש ותבצעו את מסדר הדמעות המיוחל שאיתו התשובות למי מכם שהתקבל לסיירת מטכל או יחידת שלדג בעוד ששאר היחידות יעניקו לכם את תשובתיכם לאחר "דראפט" שיתבצע שבועיים לאחריו.

אחרי הסבר מפושט לעניין המיונים הקדם צהליים, הגיע הזמן להכנס לעובי הקורה ולהכיר מה יחפשו בכם מגבשי היחידה, לשם כך אמנה אחד משני דגשים משמעותיים כאשר את השני תמצאו במאמר המלא "לאיך להתקבל ליחידה" וזה שיתגבר על הנכתב לפניכם.

דגש ראשון "מצויינות"
מדובר ביחידה שמחפשת מועמדים להם מכלול יכולות גבוה אותם ישקפו כבר במועדי המיון אליה כאשר הפירוש לצמד המילים הללו הוא רמת כושר גופני גבוה מהרגיל, יכולות מנטליות יוצאות דופן, קור רוח, חשיבה מחוץ לקופסא לצד היכולת להוביל צוות של מועמדים שמבקשים כמוכם דבר אחד והוא להתבלט.

כל אלו מתרכזים במשך ארבע ימי פעילות עצימים כאשר סדר היום שבהם יחולק לשלושה חלקים, החלק הראשון הוא הבוקר בוא תבצעו תכנים פזיים ומנטליים חוצי גבולות, החלק השני שייך לשעות הצהריים המוקדמותבהם תעברו תרגילי מחשבה ודינמיקה קבוצתיים והחלק השלישי המוגדר כחלק הסוגר של היום שיתבצע זהה לחלוטין לחלק הראשון שלו.

בכל שלושת החלקים האלו אתם מבקשים לשקף דבר אחד הוא הובלה חד משמעית על חבריכם לצוות וזו בצורה יציבה ומתמדת שתעיד עליכם “כמצוינים” מעל כולם.

אם אתם מבקשים להכיר את ערוץ הקבלה השני ליחידה אותו תבצעו כחיילים בשירות סדיר, מהו הדגש השני שיעניק לכם את מקומכם ביחידה גם אם לא הצטיינתם בגיבוש ומהו הליך ההכנה הנכון למיוני היחידה.

אהבתם? שתפו עם חברים
אני מעוניין בקורס הכנה לגיבוש
השאירו פרטים ונציג יחזור אלכם בהקדם

לחצו כאן להצטרפות לקבוצה הרישמית

כושר קרבי | הכנה לצבא | ציוד מבצעי | מלש״בים

״בוא לקחת חלק מקהילת הנמרים – ציוד, אביזרים, טיפים של לוחמים ומפקדים אמיתיים ועוד ועוד ועוד! למה אתה מחכה? זוז

זומנת לחקירת מצ״ח?
הותאם לך פרופיל לא נכון?
הוגש נגדך כתב אישום בבית הדין הצבאי?

צריכים ייעוץ משפטי? מלאו את הפרטים עם הסבר קצר במה מדובר ונשמח לתת לכם מענה.