מתנות לחיילים לפני הגיוס

כולנו יודעים שאחת האוכלסיות שהכי מתקשות להתקיים בישראל זו אוכלוסיית החיילים (סטודנטים אל דאגה אנחנו יודעים שגם אתם) עם חובת שירות שחלה על כל אזרח ומשכורת נמוכה לשוק העבודה, לא פלא שהמון חיילים פשוט נקרעים ביום יום.

לכן חשוב מאוד שאנחנו נעמוד לצידם ונשמור עליהם בדיוק כפי שהם שומרים עלינו ומגינים עלינו, אז בפוסט הבא נחשוב ביחד איזה מתנות לחיילים אפשר לקנות וקצת לשמח אותם.

זה יכול להיות מתנות לגיוס לגבר או מתנות לחיילת בבסיס או אולי בכלל ללוחם בקצה שמת להתפנק על איזה מארז מפנק של שוקולדים.

מתנות לחיילים המועמדים לשירות ביטחון [מלש״ב]

אז אם הבן או הבת שלכם ממש לפני הגיוס ואתם חושבים איזו מתנה יכולה להיות הכי טובה עבורם, תמיד קודם אפשר לשאול ולהבין מהם בדיוק מה הם רוצים ומה הם צריכים.

אם אתם כמוני נתקלים בחומה בצורה של הכל בסדר ולא צריך כלום, אולי כדאי לאן הם מתגייסים באיזה תפקדים הם הולכים לשרת וככה להתאים להם מתנה שתעזור להם במהלך השירות לדוגמא:

מתנה ללוחם: אפשר לקנות סכין טובה או אולי אולר שווצרי או תיק גדול ונוח שיוכל לשאת איתו את הציוד שלו, לחיילים שאינם בתפקיד לחימה וחוזרים הרבה הבייתה אולי כרית נוחה לניסות בתחבורה ציבורית, ארנק לשמור את החוגר ושאר הכרטיסי.

לבנות אפשר לקנות תיק נוח לציוד או אולי איפור שאינו נמרח בשמש.

מתנות לחיילים פרקטיות זה שם המשחק

למרות שזה נראה כדבר טריווילאי לקנות מתנה לאדם שמתגייס אבל אחד הדברים שחשוב לקחת בחשבון זה לפנק מאהבה, לא כי חייבים, אלא כי רוצים.

הם הולכים לעבור עכשיו דרך מאוד משמעותית וארוכה בצבא לצאת מהמסגרת הנוחה והקבועה ולהיזרק לעולם חדש לגמרי שהם לא מכירים.

הדבר היפה בצבא שהוא כור היתוך ואנחנו זוכים לראות המון סוגי קהילות, עדות, דתות ומנהגים שכנראה לא ההיו נחשפים אליהם לפני הוא מעמיד אותנו מול הפחדים שלנו ועוזר לנו להתמודד איתם כמו שרק אנחנו יודעים.

לכן חשוב מאוד שהמתנה שנרצה לתת לה או לא יוכלו לעמוד לצידם ולעודד אותם כאשר הם קצת מבואסים או מתמודדים עם מצב מאתגר וקשה.

מתנה לחיילים עם ערך

עד עכשיו דיברנו על המתנות הפרקטיות שניתן לתת ולמצוא כמעט בכל חנות מתנות כזו או אחרת, אבל עכשיו דווקא אני רוצה לדבר אתכם על מתנות שמגיעות ישירות מהלב ומדברות רגש.

אז יש לא מעט אנשים שמעדיפים להביע את אהבה שלהם לא ע״י כסף או מנחות מחשיות אלא ע״י ביצוע דברים קטנים בעל השפעות גדולות.

ניתן לבנות לוח שנה מיוחד עם תמונות שלכם שהוא סוג של טבלת יאוש עד סוף השירות או אולי יומן אישי בו יוכלו לכתוב את מה שעובר עליהם במהלך השירות.

המתנות הללו הם לפעמים יותר חזקות מכל דבר שכסף יכול לקנות.

לסיכום

אם הבן שלכם או הבית שלכם לפני גיוס ואתם רוצים לפנק אותם במתנה טובה חשוב מאוד להבין בדיוק מה הצרכים שלהם מה מעניין אותם ולקראת מה הם הולכים, איפה ישרתו ובאיזה תפקיד, ובסוף בסוף גם לתת את המגע האישי שלכם כי זה מה שיעשה את ההבדל.

גיוס מהנה 🙂

אהבתם? שתפו עם חברים
אני מעוניין בקורס הכנה לגיבוש
השאירו פרטים ונציג יחזור אלכם בהקדם

לחצו כאן להצטרפות לקבוצה הרישמית

כושר קרבי | הכנה לצבא | ציוד מבצעי | מלש״בים

״בוא לקחת חלק מקהילת הנמרים – ציוד, אביזרים, טיפים של לוחמים ומפקדים אמיתיים ועוד ועוד ועוד! למה אתה מחכה? זוז

זומנת לחקירת מצ״ח?
הותאם לך פרופיל לא נכון?
הוגש נגדך כתב אישום בבית הדין הצבאי?

צריכים ייעוץ משפטי? מלאו את הפרטים עם הסבר קצר במה מדובר ונשמח לתת לכם מענה.