פעילות גיבוש בצבא יתרונות לשירות משמעותי

סדנת גיבוש לצוות קטן בצבא איך מצליחים לארגן פעילות עם כל הלוז העמוס שהצבא מפיל עלינו? לא משנה היכן אתם משרתים ומה התפקיד שלכם, כולנו מחפשים שיהיה לנו שירות משמעותי, כיפי משעשע ומעניין, לא משנה אם אתם חיילים או חיילות קצינים ומפקדים אתם יודעים שלפעמים בצבא יש הרבה שעות מתות שאפשר פשוט להשתגע מלא לעשות כלום.

אם אתם מחפשים פעילות גיבוש בצבא משחקי גיבוש לחיילים שניתן לעשות במועדון הבסיס ביחד עם שאר החברים לשירות הגעתם למקום הנכון, אנחנו נסקור כאן כמה פעילויות גיבוש לחיילים שממש כיפיות שניתן לעשות בקלות ללא תקציב יקר (אהה והכי חשוב זה זמין בכל בסיס).

אז בפקודה אלו הדברים שאתם חייבים לבצע כדי להנות מפעילות גיבוש מהנה בבסיס

אז למטה תוכלו לראות של משחקי גיבוש לחיילים שתוכלו לבצע בבסיס שלכם עם שאר החברים לנשק או לשבתף פעילות גיבוש לחיילים זו היא מהנה קלה כיפית והכי חשוב היא נמצאת בכל בסיס, אז בלי הרבה הקדמות בואו נתחיל.

השלם את הסיפור

משחק מאוד פשוט קל ונוח שניתן לעשות בכל מקום, כל החיילים יושבים במעגל לפי כיוון השעון בונים סיפור שבו כל חייל מוסיף משפט לשורה הראשונה, לדוגמא: 

התגייסתי בראשון למרץ בבקום…. ומשם חייל נוסף ממשיך את הסיפור ולפתע ראיתי את בן דוד שלי יושב איתי באוטובוס וכן הלאה ממשיכים עד שיוצא לנו סיפור מעניין מצחיק ומשעשע.

משחק פשוט זה לא מצריך מאיתנו שום כלים מיוחדים ומאפשר לנו בקלות ליצור ערב גיבוש נחמד עם החברים לבסיס.

מצא את המטמון

אפשר להתחלק ל -2 קבוצות ואפילו יותר לדוגמא קבוצה כחולה וקבוצה אדומה, המטרה היא ע״י רמזים למצוא כמה שיותר פריטים שהסתרנו בבסיס שלנו אשר יובילו אותנו לרמז הבא ולמצוא את החפץ שהחבאנו, הקבוצה שמסיימת הכי מהר היא המנצחת.

המשחק הזה דורש מחשבה, שיתוף פעולה סיעור מוחות ושיח פתוח מה שמאפשר לחיילים מופנים יותר לבלוט ביחס לשאר חבריהם בנוסף זה גם טוב לפעילות הגופנית בבסיס, רוצים לתת לכל אחד את האפשרות להביע את הדעה שלו, כדי שקבוצה תוכל להתקדם, כל אחד יכול להגיד בתורו מה הוא חושב על רמז או החפץ.

הקשב המפקד

פעילות גיבוש לחיילים מאוד מהנה, לוקחים בקבוק ריק, יושבים כולם במעגל ומסובבים את הבקבוק מי שהפיה מופנת אליו הוא נבחר להיות המפקד מי שהצד שהשני של הבקבוק פונה אליו הוא החייל, על המפקד לשאול את החייל שאלה בכל תחום. פעילות זו עוזרת לתחושת הגיבוש ויוצרת שיח חדש חיבור אמיתי בין החיילים והיכרות מעמיקה עם מי אנחנו משרתים בבסיס.

לסיכום

הצבא הוא כור היתוך גדול מאוד בו אנחנו פוגשים מגוון רחב של אנשים מכל צבעי הקשת, נחשפים לדתות שונות, תרבויות שונות ואנשים חדשים שאולי לא היינו מדברים איתם בכל תקופה אחרת, פעילות גיבוש לחיילים בצבא עוזרת לנו להכיר טוב יותר את המשרתים איתנו ליצור חיבורים אמיתיים ואוירה טובה ומשעשעת להמשך השירות.

יש לכם רעיון משלם, השאירו לנו הודעה בתגובות ונשמח להוסיף אותו לרשימה, עד אז שיהיה לכם שירות מהנה ותשמרו על עצמכם!

אהבתם? שתפו עם חברים
אני מעוניין בקורס הכנה לגיבוש
השאירו פרטים ונציג יחזור אלכם בהקדם

תפקיד התזונה בכושר גופני

תזונה נכונה היא המפתח לבריאות טובה. במידה ותשלב תזונה מאוזנת עם פעילות גופנית ותהיה לך מערכת חיסונית שיכולה למנוע ביעילות

לחצו כאן להצטרפות לקבוצה הרישמית

כושר קרבי | הכנה לצבא | ציוד מבצעי | מלש״בים

״בוא לקחת חלק מקהילת הנמרים – ציוד, אביזרים, טיפים של לוחמים ומפקדים אמיתיים ועוד ועוד ועוד! למה אתה מחכה? זוז

זומנת לחקירת מצ״ח?
הותאם לך פרופיל לא נכון?
הוגש נגדך כתב אישום בבית הדין הצבאי?

צריכים ייעוץ משפטי? מלאו את הפרטים עם הסבר קצר במה מדובר ונשמח לתת לכם מענה.