הכנה ליחידות העלית בדקה התשעים

מהיכן האומץ להגיע ולהתחייב לשירות ביחידות העלית, איך הצליחו להכניס מלשבי"ם שהתעוררו מרגע האחרון ליחידות העלית, ומה הופך אותם לכל כך מיוחדים, את כל אלו יצאנו לבדוק כדי להעניק לכם את התשובות שכל מלש"ב חייב לדעת, ועם לא אחר מהוגה הרעיון, מייסד אדרנלין .

את אדרנלין חברה להכשרות וכושר קרבי הקמתי כי לא היה את האדם שהיה מספיק אמיץ להרים את הכפפה ולהקים גוף שיהיה מסוגל בפעם הראשונה מזה זמן להתחייב להם, מבקשי סיירות העלית והיחידות המיוחדות את המסלול שיבטיח את כניסתם לשם, זה שיעמיד אותם רמה אחת מעל שאר המועמדים ואיתו ארגז הכלים הממוקד ביותר לשלבי המיון אותו יעברו ועד ללבנות הכשרת המסלול אותו יחוו כלוחמים.

משזו הייתה תשובתו החלטנו להיכנס לעובי הקורה ולחפור פנימה, אז לפי מה שאתה אומר, כל מלש"ב שיגיע אליכם ובפיו שם של יחידה מסוימת אליה כיוון, אתם תביאו אותו לשם?!

חד משמעית התשובה היא כן, היות ולא מדובר בעוד גוף כושר קרבי חסר אלא חברה להכשרות ביטחונות אשר פועלת לפי הנהלים המנחים של יחידות העלית, מרמת מיון הכניסה וועדות ההדחה הרבעוניות, מסלול הכשרת הלוחם אותו יעבור משתתפי החברה ועד להתאמתם ליחידות העלית ע"י ארבעת אגפי החברה השונים המרכיבים יחד את קורס ההכשרה היוקרתי מכל.

קורס הכשרה?! בחיים לא שמעתי על דבר שכזה, תאיר את עיננו בבקשה.

ההבדל בן אדרנלין לכל שאר החוגים ומה שמאפיין אותה כחברה המובילה בענף ההכשרות הביטחוניות והכושר הקרבי, וזו מעבר לעובדה כי לנו אחוזי המעבר הגבוהים מכל בכל הקשור לגיוס למערך העלית, טקסי הסיכה ותפקידי פיקוד וקצונה היא העובדה כי אנחנו שלא כחוגים בינונים אחרים עובדים לפי לוח זמנים ייעודי, אגרסיבי אך מבטיח ומי שלא יעמוד בו, ימצא עצמו בחוץ.

מדובר ביעדים אותם קבענו לאחר ניתוח מהלכים מלא של כלל המיונים הצהלים המתעדכנים ובחירת מסלול ההכנה אשר יעניק למועמדי הקורס את כלל האלמנטים אותם יתבקשו לשקף מהרמה הפיזית ע"י אגף המקצועות הספורט בחברה ועד לרמה המנטלית, ניתוח אופי ואישיות והתאמתם ליחידה המדוברת ע"י האגף הפסיכולוגי ואיבחון הפסיכוטכני ואלו בלי לחשוף את שני האגפים הנותרים שבשילובם אדרנלין זכתה לתואר גוף להכשרות ביטחוניות, תואר שהעמיד אותה בענף משל עצמה וזה זכיתם להכיר היום.

מה קורה ומגיע מלשב מתאים בדקה התשעים, מה יעשה אז אותו מערך מיוחד?! 

ידיד היקר גם לכך אנו מוכנים, במצבי קיצון שכאלו אתה תמצא את מנכל אדרנלין וסגניו אשר יקחו את אותם נערים מבוהלים למתכונת עבודה אישית ומזורזת, שהצליחה לעביר מזה עשור מועמדים חסרי כל את יום הסיירות הצהלי, גיבוש מטכל האגרסיבי, גיבוש שייטת המורכב, גיבוש טייס המנטלי, המיונים לחטיבת הקומנדו והגדסרים היוקרתיים שלצידה, מה יעבור ואיך, את כל אלו כבר אשאיר למי מכם שיחליט להפוך את הקערה על פיה, ולהבין שאם הוא מבקש לטפס על הפסגות הגבוהות ביותר, הוא לא יצליח לעשות זאת ללא הכלים הנכונים, אנשי המקצוע המומחים בענף, והמסלול היחיד שיבטיח לו את הפסגה. 

ולכן אקדים אותך ואסכם, אם אתה עוד מלש"ב שמבקש לעשות שינוי, לפתח את האמונה, הביטחון העצמי והיכולות הכלליות והפרטניות שלכם כדי להגיע מוכן למתקרב לבוא, אנחנו הכתובת אותה ביקשתם, אנחנו אדרנלין.

אהבתם? שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
מה עברנו בכתבה זו
אני מעוניין בקורס הכנה לגיבוש
השאירו פרטים ונציג יחזור אלכם בהקדם

לשיחת ייעוץ ובדיקת התאמה בחינם

להגיע עם יתרון משמעותי, לבלוט ביום הסיירות וימי הגיבוש משאר המתמודדים ככה שלמגבשים לא תהיה ברירה חוץ מלבחור אותך!

זומנת לחקירת מצ״ח?
הותאם לך פרופיל לא נכון?
הוגש נגדך כתב אישום בבית הדין הצבאי?

צריכים ייעוץ משפטי? מלאו את הפרטים עם הסבר קצר במה מדובר ונשמח לתת לכם מענה.