מדוע כדאי להביא ערכת עזרה ראשונה למטווח

יום המטווחים יכול להיות מלא בהתרגשות והרפתקאות, אבל זה יכול להיות גם זמן לפציעות קלות. מעקיצות מגלשה ועד מהמורות, חבורות ושריטות, חשוב להחזיק את הכלים הנכונים לטיפול בפציעות מקריות המתרחשות בזמן הירי. ערכת עזרה ראשונה השוכנת בתיק מטווח יכולה להיות ההבדל בין יום טוב במטווח לבין עזיבה מוקדמת.

ערכת עזרה ראשונה היא אוסף של פריטים שנאספו יחד כדי לסייע בטיפול בפצעים או בטראומה במקרה של פציעה. ערכות עזרה ראשונה הן רב-תכליתיות וניתן להתאים אותן כך שיתאימו לאיזה סביבה שבה אדם נמצא, בין אם זה מכונית, בית או אפילו המטווח עצמו. בעוד שלרוב המטווחים יש ערכות עזרה ראשונה בהישג יד עם אנשים מיומנים שעברו קורס עזרה ראשונה למדריכי ירי שמאיישים את הדלפקים שלהם, חשוב שלבעלי נשק בעצמם יהיה ערכת עזרה ראשונה בהישג יד בתיק המטווח שלהם.

גם אם אתה מבקר במטווח עם צוות מיומן היטב, יש מקרים שבהם אתה עלול ללכת לצלם במתקן אחר או עם כמה חברים באזור לא מוכר. ערכת עזרה ראשונה כבר מוכנה לכניסה לחבילה שלך מבטלת כל אריזה של הרגע האחרון ומבטיחה שיש לך את הכלים בהישג יד במקרה של תאונה מכל סוג שהוא – בין אם זו החלקה על רשת היד שלך או משהו חמור יותר. כמו פצע שנגרם על ידי ריקושט.

ערכת עזרה ראשונה משלך המצוידת באספקה ​​בקרבתך בכל עת במטווח או בזמן הירי מבטיחה שאם אתה או חבר לטווח נפגעים, ניתן לטפל בפציעות במהירות וביעילות.

מה אני צריך לארוז בערכת עזרה ראשונה?

ערכת עזרה ראשונה לא חייבת להיות דבר מפלצתי שתופס מקום במטווח שלך. קמעונאים רבים וחנויות בסגנון טקטי מציעים ערכות עזרה ראשונה מוכנות מראש ומוכנות לשימוש, המכונה בדרך כלל IFAKS. ערכות קומפקטיות אלו קלות לזרוק לכיס הקדמי או הצדדי של התיק ובדרך כלל מכילות את החומרים החיוניים לטיפול בפציעות נפוצות הקשורות לאקדח. המחירים שונים זה מזה, תלוי במה בדיוק יש במלאי, אבל הם יכולים להגיע עד 200 ש״ח עד 650 ש״ח.

חלופה נוספת היא להכין ערכת עזרה ראשונה משלך. באמצעות כל מיכל קטן, בעלי אקדחים יכולים לאסוף אספקה ​​כדי לטפל בפציעות נפוצות. פריטים כמו פלסטרים, תחבושות קטנות, גזה, סרט, תרופות לשיכוך כאבים, מגבוני אלכוהול וחומר חיטוי ידיים הם כולם מספוא טוב לערכות עזרה ראשונה. בנוסף, תמיד מומלץ להחזיק חוסם עורקים בהישג יד גם עבור פצעים הדורשים זרימת דם להיגרם מיד. אני גם זורק טוש קבוע לערכה שלי כדי לרשום הערות במידת הצורך ולרשום את הזמן שבו חוסם עורקים.

חשיבות ההכשרה לעזרה ראשונה

בעוד שהחזקת ערכת עזרה ראשונה היא חיונית בפני עצמה, לדעת כיצד ליישם את מושגי העזרה הראשונה כמו גם להשתמש בכלים המצורפים בערכה היא חיונית. הכשרה בעזרה ראשונה צריכה להיעשות על ידי כולם, אבל במיוחד אלה שמפעילים ומניפים כלי נשק. למרות שכולנו שואפים להיות מוכשרים ואחראים בזמן הירי, תאונות קורות וכאשר מתעוררים מצבים כאלה חשוב לדעת איך לטפל בהן. שיעורי עזרה ראשונה זמינים ברחבי הארץ באמצעות תוכניות שונות כגון ניתאי שירותי עזרה ראשונה, וארגונים נוספים. חפש הזדמנות אימון בקרבת מקום והירשם לשיעור. הקורס יכלול מידע מועיל כיצד לטפל בפציעות בסיסיות ויעניק לתלמידיו את הידע להתמודד עם מצבים עד להגעת המגיבים הראשונים.

ערכת עזרה ראשונה היא מגוון חיוני. יחד עם קורס עזרה ראשונה, הערכה יכולה להיות חיונית כאשר דברים לא ממש הולכים כמתוכנן ביום המטווח. למרות שזה יכול להיות מתסכל להכניס עוד דבר אחד לתיק שכבר ממולץ יתר על המידה שלך, ערכת עזרה ראשונה מקבלת עדיפות גבוהה והיא חובה בכל מערך מגוון.

אהבתם? שתפו עם חברים
אני מעוניין בקורס הכנה לגיבוש
השאירו פרטים ונציג יחזור אלכם בהקדם

לחצו כאן להצטרפות לקבוצה הרישמית

כושר קרבי | הכנה לצבא | ציוד מבצעי | מלש״בים

״בוא לקחת חלק מקהילת הנמרים – ציוד, אביזרים, טיפים של לוחמים ומפקדים אמיתיים ועוד ועוד ועוד! למה אתה מחכה? זוז

זומנת לחקירת מצ״ח?
הותאם לך פרופיל לא נכון?
הוגש נגדך כתב אישום בבית הדין הצבאי?

צריכים ייעוץ משפטי? מלאו את הפרטים עם הסבר קצר במה מדובר ונשמח לתת לכם מענה.